2 Bed Middle Floor Apartment in Estepona w Estepona, Apartament
Apartament

Nowe apartamenty Isidora Living Las Mesas na sprzedaż w Esteponie

Isidora Living Las Mesas to nowoczesny kompleks apartamentów w Esteponie, oferujący komfortowe warunki życia z dbałością o jakość i wygodę. Nowoczesna architektura, przestronne tereny zewnętrzne i doskonałe udogodnienia sprawiają, że jest to atrakcyjne miejsce na Costa del Sol, zarówno do użytku osobistego, jak i jako inwestycja. Kompleks składa się z 43 apartamentów z dwoma i trzema sypialniami.

€519.000 - €595.000
2-3
Sypialnie
2
Łazienki
91-117 m²
Powierzchnia
Od €519.000
Cena od
0,8 km
Dystans do plaży
W budowie (od dewelopera)
Status budowy

Analiza projektu

Lokalizacja

Isidora Living Las Mesas położone jest w popularnej dzielnicy Las Mesas w Esteponie. Lokalizacja ta zapewnia łatwy dostęp do sklepów, restauracji i innych udogodnień. Bliskość plaży i miasta łączy wygodę z relaksującą atmosferą. Położenie jest dobrze skomunikowane z Marbellą, Sotogrande i lotniskiem w Maladze.

Układ

Isidora Living Las Mesas to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących nowoczesnego apartamentu z dbałością o detale i funkcjonalność. Przestronne wnętrza, wysokiej jakości wykończenia i dostęp do udogodnień, takich jak basen, siłownia i sauna, zapewniają komfortowe warunki życia. Apartamenty te są idealne dla osób ceniących aktywny tryb życia i bliskość miasta.

Status projektu

Isidora Living Las Mesas to projekt w trakcie budowy, z planowanym oddaniem do użytku w trzecim kwartale 2029 roku. Oferuje on nowoczesne apartamenty z dwiema sypialniami. Inwestycja ta daje możliwość zakupu nieruchomości na wczesnym etapie budowy, co może być korzystne dla nabywców.

Ważne uwagi

Z uwagi na urbanizacyjny charakter lokalizacji, Isidora Living Las Mesas nie oferuje odosobnienia ani bezpośredniego dostępu do rozległych terenów zielonych. Jest to projekt odpowiedni dla osób ceniących bliskość miasta i jego udogodnień, a nie dla tych, którzy szukają zacisznego miejsca na uboczu.

Styl życia i okolica

Isidora Living Las Mesas to odpowiednie miejsce dla osób, które cenią sobie bliskość morza i udogodnienia miasta. Jest to dobra opcja dla osób pracujących zdalnie, które chcą połączyć pracę z relaksem na Costa del Sol. Przyszli mieszkańcy mogą cieszyć się śniadaniami na tarasie z widokiem na morze, a po pracy korzystać z siłowni lub sauny dostępnej na terenie kompleksu. Jest to również atrakcyjna opcja dla rodzin z dziećmi, ze względu na bliskość szkół i parków.

Jakość i wykończenie

Isidora Living Las Mesas charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i dbałością o detale. Fundamenty i konstrukcja budynku są wykonane z żelbetu natryskowego, co zapewnia trwałość i bezpieczeństwo. Dachy płaskie są wodoodporne i termoizolowane, co przekłada się na energooszczędność. Elewacja zewnętrzna została zaprojektowana tak, aby zapewnić komfort wewnątrz budynku, dzięki efektywnej izolacji termicznej i akustycznej. Ściany działowe są podwójne, z izolacją akustyczną, co zapewnia ciszę i spokój w mieszkaniu. Okna są duże, aluminiowe lub PCV, z roletami w sypialniach.

Okolica i styl życia

Cena i dostępność

Ceny apartamentów w Isidora Living Las Mesas zaczynają się od 519 000 €. W ofercie znajdują się apartamenty z dwiema sypialniami, zróżnicowane pod względem metrażu i układu. Cena zależy od położenia, widoku i dodatkowych udogodnień, takich jak prywatny ogród na parterze lub penthouse z panoramicznym widokiem. Ostateczna cena jest zależna od wybranego wariantu.

€519.000
Cena od
2-3
Sypialnie
2
Łazienki

Okolica i styl życia

Mieszkanie w Isidora Living Las Mesas łączy w sobie komfort i bliskość miejskich udogodnień. Codzienne życie może obejmować poranne spacery na plażę La Rada, oddalonej o niecały kilometr, a następnie zakupy w pobliskim supermarkecie. Wieczory można spędzać w jednej z licznych restauracji w okolicy, korzystając z bogatej oferty gastronomicznej Estepony. Dostępność 50 restauracji w promieniu 2 km zapewnia różnorodność kulinarnych doznań. Dzielnica Las Mesas oferuje aktywny tryb życia, z łatwym dostępem do sportowych centrów i marin.

Lokalizacja i okolica: Estepona

Okolica i dojazd

Isidora Living Las Mesas oferuje dogodną lokalizację z łatwym dostępem do licznych udogodnień. W bliskiej odległości znajdują się sklepy, restauracje, szkoły i apteki. Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty sportowej i rekreacyjnej, w tym z pobliskich pól golfowych i marin. Estepona łączy w sobie urok andaluzyjskiej wioski z nowoczesnym, kosmopolitycznym miastem. Bliskość natury i morza stwarza idealne warunki do aktywnego wypoczynku.

Mapa i lokalizacja

Isidora Living Las Mesas położone jest w Esteponie, w popularnej dzielnicy Las Mesas. Lokalizacja ta zapewnia łatwy dostęp do plaży, sklepów i restauracji. Położenie jest dobrze skomunikowane z innymi miastami na Costa del Sol.

Beachfront room with ocean view, featuring a balcony and modern amenities.
Przewodnik po okolicy: Ronda del Mar Estepona

Dojazd i udogodnienia

La Rada 0,8 km
Gibraltar (GIB) 36 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 64 km

Isidora Living Las Mesas położone jest w odległości 929 m od plaży Playa de Estepona, 1.2 km od Playa del Cristo i 1.3 km od La Rada. Lotnisko w Maladze oddalone jest o 34 km. W promieniu 250 m znajdują się supermarkety i apteki. Miłośnicy golfa mogą korzystać z pobliskich pól golfowych Valle Romano Golf (3.5 km) i Azata Golf (3.8 km).

Źródło: CTAN, Overpass/OSM

Natura i klimat

3848
Godziny słońca
5
Sezon kąpielowy (mies.)
15m
Wysokość n.p.m.
19.2°C
Średnia temperatura
1.9%
Nachylenie do plaży

Estepona charakteryzuje się śródziemnomorskim klimatem z ciepłymi latami i łagodnymi zimami. Średnia roczna temperatura wynosi 19.2°C. Roczna liczba godzin słonecznych wynosi 3,848. Sezon kąpielowy trwa 5 miesięcy, kiedy temperatura wody przekracza 20°C. Położenie na wysokości 15 m n.p.m. zapewnia bliskość morza i korzystny mikroklimat.

Źródło: Open-Meteo

Plaże i rekreacja

Plaże i wybrzeże

  • La Rada 0,8 km
  • Playa del Angel 1,6 km
  • Playa del Cristo 2,4 km
  • Playa de Punta Plata 2,5 km
  • Playa del Padron 3,9 km
  • Play Costa Natura (Nudist) 4,5 km

Pola golfowe

  • Azata Golf 5,1 km
  • Estepona Golf 6,2 km
  • Golf Academy Albayt Resort 6,4 km
  • Club de Golf El Coto de la Serena 7,6 km

Estepona oferuje ponad 20 km plaż, z których wiele posiada oznaczenie Błękitnej Flagi, świadczące o czystości i wysokiej jakości. W okolicy znajdują się liczne pola golfowe, takie jak Valle Romano, Estepona Golf i El Paraíso Golf Club. Miłośnicy sportu mogą korzystać z 134 obiektów sportowych. Marina w Esteponie to idealne miejsce na spacery i relaks.

Położenie w regionie

Isidora Living Las Mesas znajduje się w Esteponie, w sercu Costa del Sol. Lokalizacja ta zapewnia łatwy dostęp do Marbelli, Sotogrande i innych popularnych miejscowości w regionie. Estepona łączy w sobie urok andaluzyjskiej wioski z nowoczesnym, kosmopolitycznym miastem.

Szczegóły projektu

Projekt Isidora Living Las Mesas
Miasto Estepona
Region Costa del Sol
Cena od €519.000
Sypialnie 2 - 3
Łazienki 2
Powierzchnia 91 - 117 m²
Cena za m² €5.703 / m²
Powierzchnia Costa del Sol
Taras 16 - 39 m²
Parking Tak
Ogród Tak
Basen Tak
Zakończenie Q3 2029
Numer katastralny 6634916UF0363S0001PE
Charakterystyka energetyczna B
Opublikowano 2026-05-11

Ref: CS776759

Podsumowanie

  • Nowoczesne apartamenty w Esteponie
  • Bliskość plaży i udogodnień
  • Wysoka jakość wykonania i wykończenia
  • Dostęp do basenu, siłowni i sauny
  • Dogodna lokalizacja na Costa del Sol

Porównanie regionalne

Porównując Isidora Living Las Mesas z innymi projektami w Esteponie, takimi jak Acqua Gardens (od 418 800 €), Azure Estepona (od 530 000 €) i Capri (od 520 000 €), można zauważyć, że ceny są zbliżone. Isidora Living Las Mesas wyróżnia się nowoczesną architekturą i bogatym zapleczem rekreacyjnym, w tym basenem, siłownią i sauną. Lokalizacja w Las Mesas zapewnia bliskość udogodnień i plaży, co jest dodatkowym atutem.

Często zadawane pytania O projekcie Isidora Living Las Mesas

Czy budowa w tak gęsto zabudowanym obszarze nie wpłynie na komfort mieszkania?
Gęstość zabudowy w Las Mesas jest typowa dla obszarów miejskich. Isidora Living Las Mesas oferuje jednak udogodnienia, takie jak izolacja akustyczna i przestrzenie wspólne, które mają na celu zminimalizowanie wpływu otoczenia na komfort mieszkańców.
Jak wygląda dojazd z lotniska w Maladze?
Dojazd z lotniska w Maladze do Isidora Living Las Mesas zajmuje około 40 minut samochodem. Dostępne są również połączenia autobusowe i taksówki.
Jakie materiały zostały użyte do budowy?
Do budowy użyto wysokiej jakości materiałów, takich jak żelbet natryskowy, wodoodporne membrany dachowe, aluminiowe lub PCV okna oraz izolacja akustyczna.